m: +48 786 130 806 office@akademiakreatywnosci.com

 Jarek Goławski – trener kreatywności, strateg marketingowy i biznesowy.

Jarek Goławski - Trener Kreatywności, Kreatywny Strateg Marketingowy

Od 25 lat jestem z pasją zaangażowany w trzy obszary aktywności zawodowej: jestem strategiem biznesowym i marketingowym, analitykiem i kierownikiem projektów nowych technologii oraz trenerem kreatywności i marketingu strategicznego.

Jako strateg i praktyk marketingu specjalizuje się w tworzeniu, rebrandingu i wprowadzaniu na rynek marek. Jako analityk nowych technologii pracuję przy najbardziej innowacyjnych projektach w Europie i Bliskim Wschodzie. Działam w zakresie automatyzacji procesów, sztucznej inteligencji, narzędzi IT do marketingu. Jako trener i doradca rozwijam umiejętności kreatywne zespołów pracowniczych oraz talenty strategicznego myślenia managerów wyższego szczebla wspierając tym ich produktywność.

Jestem także przedsiębiorcą. Zbudowałem od podstaw kilka firm, które z powodzeniem sprzedałem. Byłem założycielem i wieloletnim dyrektorem strategicznym i kreatywnym następujących agencji: Brand Support Sp. z o.o. (założona w 2004 r.), Shake Hands Sp. z o.o.. (założona w 2009 r.),. Współzałożycielem i dyrektorem marketingu międzynarodowego producenta polskich win owocowych – Apple Paple.
Obecnie jestem zaangażowany w agencji Brandico.eu oraz firmie branży napojów alkoholowych: (Zanadrze.com – jako współzałożyciel i strateg biznesu i marketingu).

Akademia Kreatywności jest projektem szkoleniowym, który rozwijam od 2010 roku szkoląc korporacje, średnie firmy, ale także startup’y.

Dane kontaktowe

www.jarekgolawski.com
jarek.golawski@akademiakreatywnosci.com

________________________________

Organizacja szkoleń, wyceny, obsługa klienta:

Bo Goławska
+48 786 130 806

bo.golawska@akademiakreatywnosci.com

Doświadczenie trenerskie

Od 18 lat: trener kreatywności, szkoleniowiec, publicysta, ekspert nowoczesnych strategii marketingowych. 

W ramach stałego cyklu szkoleń „Marketing w Praktyce” (branżowe pismo marketingowe) regularnie szkoliłem przez wiele lat w formule warsztatów otwartych pracowników największych korporacji i firm polskich z zakresu strategii marketingowych oraz wspierania kreatywności w biznesie. Przeszkolił pracowników m.in. takich firm jak PwC, Orange, Imperial Tobacco Polska,  Avans, Muszkieterowie, Energa, Poczta Polska oraz dziesiątki innych.

W ramach szkoleń prowadzonych przez Brand Support szkoliłem m.in. członków Polsko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej (w tym PwC, HP), pracowników firm Citroen Polska, ZUS, Danone, Maspex.

Od 2013 szkolę także w ramach własnego projektu „Akademia Kreatywności”  firmy oraz osoby fizyczne chcące rozwijać swoje umiejętności kreatywne (indywidualne i grupowe). Do tej pory szkoliłem m.in. pracowników: Danone/Nutricia, BZWBK,  Diageo, Citi Handlowy, Euro Zet, Kompania Piwowarska, Masterlease.

Wykształcenie trenerskie

Jako trener biznesu / trener kreatywności, od 25 lat nieustannie rozwijam swoje kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej, coachingu, narzędzi treningu indywidualnego i grupowego. Ukończyłem, m.in. certyfikowane warsztaty i cykle szkoleniowe z zakresu: coachingu biznesowego (Marka Rożalskiego), Coachingu Prowokatywnego u Franka Farrelly’ego (psychologa i psychiatry, twórcy metody Terapii Prowokatywnej), przemawiania publicznego (wg metody Matthiasa Poehma), NLP (m.in. z Davidem Gordonem, współtwórcą metodologii NLP), mediacji biznesowych i coachingowych (u Dr Richarda Bolstad’a, twórcy metody Transforming Communication, doktora Hipnoterapii Klinicznej, jednego z najlepszych światowych mediatorów), hipnozy konwersacyjnej i terapeutycznej u Christophera Caressa a także wielu innych polskich i zagranicznych szkoleniowców z zakresu narzędzi wspierania biznesu.

Doświadczenie jako publicysta

Od wielu lat (ostatnio niestety nieregularnie już) publikuje swoje artykuły w polskich czasopismach branży reklamowej i marketingowej. Przez wiele lat byłem stałym współpracownikiem miesięcznika „Marketing w Praktyce”.  Napisałem wielu artykułów z zakresu strategii, trendów marketingowych, marketingu zintegrowanego, marketingu wartości, mediów społecznościowych.

Doświadczenie biznesowe i marketingowe

Jestem związany z rynkiem reklamowym od 1997 roku (stworzyłem wtedy swoją pierwszą agencję reklamową).

1997 – 2004 założyciel i właściciel butiku branding’owego Loco Studio. Współpracowałem m.in. przy wprowadzaniu na rynek MTV Polska (rebranding z Atomic TV), wspierałem niemal od początku ich istnienia na rynku polskim Oddysey Concerts (obecnie: Live Nation Poland) oraz wiele innych pionierskich projektów marketingowych.

Od 2004 byłem współzałożycielem i współwłaścicielem agencji Brand Support Sp. z o. o.  W niej pracowałem także jako dyrektor działów Strategii i Kreacji. Jako Agencja pracowaliśmy z kilkudziesięcioma, największymi korporacjami międzynarodowymi działąjącymi na rynku Polski i Europy Środkowej. W 2015 sprzedałem agencję by zająć się projektami doradczymi i szkoleniowymi oraz budowaniem nowych firm takich jak Apple Paple (nr 1 wśród producentów i eksporterów win owocowych klasy premium), Smarty (międzynarodowa spółka z technologią innowacyjnych, personalizowanych reklam TV). A od 2019 roku nowej agencji brandingowej Brandico.eu.

W ciągu 15 lat pracowałem jako szef Strategii przy ponad 200 projektach wprowadzeń na rynek, rewitalizacjach, repozycjonowaniu produktów i marek, m.in dla.: Danone, Unilever, Diageo, PTC Era, Coty, Peugeot, PZU, Mazda, Mattel.

Współtworzyłem i nadzorowałem realizację ponad 150 zintegrowanych kampanii reklamowych w Polsce i w Europie dla ponad 20 dużych korporacji międzynarodowych i ponad 100 marek (m.in.: Johnnie Walker, Bushmills, Baileys,  Barbie,  Astor, Rimmel, Danone,  Axe, Knorr, Cif, Rexona).

Jako Szef Strategii i Kreacji zdobyłem kilka prestiżowych nagród w branży reklamowej – m.in. Effie Awards, Impactor, Golden Arrow.

Po godzinach

Meloman muzyki klasycznej i jazzu. Żeglarz. Społecznik – współzałożyciel i wieloletni Prezes w Fundacji Wisła Warszawie.

F.A.Q.

Częste pytania

Te odpowiedzi nie wyczerpują na pewno wszystkich Waszych pytań. dlatego zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z nami:

kontakt: hello@akademiakreatywnosci.com

Kto to jest Trener Kreatywności (definicja)?

Trener kreatywności, to osoba, który wspiera zespoły firmowy lub pojedyncze osoby w osiąganiu postawionych im celów, których osiągnięcie wymaga wysokich kompetencji twórczych (kreatywnych). Trener Kreatywności uczy jak uwalniać “na zawołanie” potencjał kreatywny, blokowany przez naturalne mechanizmy ewolucyjne naszego mózgu. Uczy narzędzi wspierających procesy kreatywne. Uczy sposobów komunikacji w zespole, które wspierają kreatywność zespołu i budują efekt synergii pracy grupowej.

Zobacz szkolenie Kreatywność w Biznesie »

Kto to jest moderator warsztatów firmowych?

Moderator warsztatów firmowych jest to osoba spoza firmy, która uczestniczy w warsztacie firmowym a która posiada kompetencje trenera biznesu i czasami dodatkowo wyspecjalizowane kompetencje z danego zakresu pracy: marketingu, strategii marketingowej, innowacji.
Rolą moderatora warsztatów firmowych jest jak najbardziej efektywne przeprowadzenie spotkania, tak aby osiągnąć jego cele w jak najbardziej „treściwym” wymiarze. Np. wygenerować jak najwięcej nowych pomysłów, zmienić punkt widzenia na stare , nierozwiązywalne do tej pory problemy itp.
Jego rolą jest także wpływanie na grupę, przy pomocy kompetencji miękkich, w taki sposób, by była maksymalnie kreatywna i efektywna czasowo.

Dodatkowym benefitem uczestnictwa zewnętrznego eksperta w wewnętrznym, kreatywnym spotkaniu firmowych jest dodatkowy, świeży punk spojrzenia na dany problem oraz jego doświadczenie zawodowe.

Zobacz ofertę moderowania szkoleń firmowych »

 

DZIŚ ROZPOCZNIE SIĘ COŚ NOWEGO 

SAY HELLO!

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować. Nie lubisz formularzy? Możesz wysłać wiadomość bezpośrednio na adres e-mail: hello@akademiakreatywnosci.com    Administratorem danych osobowych jest Bandico Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS: 0000967048, NIP: 527-299-94-92, Adres: Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa