Jarek Goławski – trener kreatywności, strateg marketingowy, innowator biznesowy, doradca.

Od 20 lat jestem z pasją zaangażowany w trzy obszary aktywności zawodowej: jestem strategiem biznesowym i marketingowym, analitykiem i kierownikiem projektów nowych technologii oraz trenerem kreatywności i marketingu strategicznego.

 Jako strateg i praktyk marketingu specjalizuje się w tworzeniu, rebrandingu i wprowadzaniu na rynek marek. Jako analityk nowych technologii pracuję przy najbardziej innowacyjnych projektach w Europie i Bliskim Wschodzie. Działam w zakresie automatyzacji procesów, sztucznej inteligencji, narzędzi IT do marketingu. Jako trener i doradca rozwijam umiejętności kreatywne zespołów pracowniczych oraz talenty strategicznego myślenia managerów wyższego szczebla wspierając tym ich produktywność.

Jestem także przedsiębiorcą. Zbudowałem od podstaw kilka firm, które z powodzeniem sprzedałem. Byłem założycielem i wieloletnim dyrektorem strategicznym i kreatywnym następujących agencji: Brand Support Sp. z o.o. (założona w 2004 r.), Shake Hands Sp. z o.o.. (założona w 2009 r.), „Loco Studio” (założony w 1997 r.). Obecnie jestem zaangażowany w 3 międzynarodowe firmy z branży IT (Smarty), reklamy (Brandico.eu) oraz branży napojów alkoholowych: (Apple Paple – jako współzałożyciel i strateg biznesu i marketingu). Akademia Kreatywności jest projektem szkoleniowym, który rozwijam od 2010 roku szkoląc korporacje, średnie firmy, ale także startup’y.

Dane kontaktowe

www.jarekgolawski.com
jarek.golawski@akademiakreatywnosci.com

________________________________

Organizacja szkoleń, wyceny, obsługa klienta:

Bo Goławska
+48 786 130 806

bo.golawska@akademiakreatywnosci.com

Doświadczenie trenerskie

Od 15 lat: trener kreatywności, szkoleniowiec, publicysta, ekspert nowoczesnych strategii marketingowych. 

W ramach stałego cyklu szkoleń „Marketing w Praktyce” (branżowe pismo marketingowe) regularnie szkoliłem przez wiele lat w formule warsztatów otwartych pracowników największych korporacji i firm polskich z zakresu strategii marketingowych oraz wspierania kreatywności w biznesie. Przeszkolił pracowników m.in. takich firm jak PwC, Orange, Imperial Tobacco Polska,  Avans, Muszkieterowie, Energa, Poczta Polska oraz dziesiątki innych.

W ramach szkoleń prowadzonych przez Brand Support szkoliłem m.in. członków Polsko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej (w tym PwC, HP), pracowników firm Citroen Polska, ZUS, Danone, Maspex.

Od 2013 szkolę także w ramach własnego projektu „Akademia Kreatywności”  firmy oraz osoby fizyczne chcące rozwijać swoje umiejętności kreatywne (indywidualne i grupowe). Do tej pory szkoliłem m.in. pracowników: Danone/Nutricia, BZWBK,  Diageo, Citi Handlowy, Euro Zet, Kompania Piwowarska, Masterlease.

Wykształcenie trenerskie

Od 20 lat nieustannie rozwijam swoje kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej, coachingu, narzędzi treningu indywidualnego i grupowego. Ukończyłem, m.in. certyfikowane warsztaty z zakresu: coachingu biznesowego (Marka Rożalskiego), Coachingu Prowokatywnego u Franka Farrelly’ego (psychologa i psychiatry, twórcy metody Terapii Prowokatywnej), przemawiania publicznego (wg metody Matthiasa Poehma), NLP (m.in. z Davidem Gordonem, współtwórcą metodologii NLP), mediacji biznesowych i coachingowych (u Dr Richarda Bolstad’a, twórcy metody Transforming Communication, doktora Hipnoterapii Klinicznej, jednego z najlepszych światowych mediatorów), hipnozy terapeutycznej u Christophera Caressa a także wielu innych.

Doświadczenie jako publicysta

Od wielu lat (ostatnio niestety nieregularnie już) publikuje swoje artykuły w polskich czasopismach branży reklamowej i marketingowej. Przez wiele lat byłem stałym współpracownikiem miesięcznika „Marketing w Praktyce”.  Napisałem wielu artykułów z zakresu strategii, trendów marketingowych, marketingu zintegrowanego, marketingu wartości, mediów społecznościowych.

Doświadczenie biznesowe i marketingowe

Jestem związany z rynkiem reklamowym od 1997 roku (stworzyłem wtedy swoją pierwszą agencję reklamową).

1997 – 2004 założyciel i właściciel butiku branding’owego Loco Studio. Współpracowałem m.in. przy wprowadzaniu na rynek MTV Polska (rebranding z Atomic TV), rozwijałem Oddysey Concerts (obecnie: Live Nation Poland) oraz wiele innych pionierskich projektów marketingowych.

Od 2004 byłem współzałożycielem i współwłaścicielem agencji Brand Support Sp. z o. o.  W niej pracowałem także jako dyrektor działów Strategii i Kreacji. Jako Agencja pracowaliśmy z kilkudziesięcioma, największymi korporacjami międzynarodowymi działąjącymi na rynku Polski i Europy Środkowej. W 2015 sprzedałem agencję by zająć się projektami doradczymi i szkoleniowymi oraz budowaniem nowych firm takich jak Apple Paple (nr 1 wśród producentów i eksporterów win owocowych klasy premium), Smarty (międzynarodowa spółka z technologią innowacyjnych, personalizowanych reklam TV). A od 2019 roku nowej agencji brandingowej Brandico.eu.

W ciągu 15 lat pracowałem jako szef Strategii przy ponad 200 projektach wprowadzeń na rynek, rewitalizacjach, repozycjonowaniu produktów i marek, m.in dla.: Danone, Unilever, Diageo, PTC Era, Coty, Peugeot, PZU, Mazda, Mattel.

Współtworzyłem i nadzorowałem realizację ponad 150 zintegrowanych kampanii reklamowych w Polsce i w Europie dla ponad 20 dużych korporacji międzynarodowych i ponad 100 marek (m.in.: Johnnie Walker, Bushmills, Baileys,  Barbie,  Astor, Rimmel, Danone,  Axe, Knorr, Cif, Rexona).

Jako Szef Strategii i Kreacji zdobyłem kilka prestiżowych nagród w branży reklamowej – m.in. Effie Awards, Impactor, Golden Arrow.

Po godzinach

Audiofil, meloman muzyki klasycznej i jazzu, żeglarz. Społecznik (współzałożyciel i wieloletni Prezes) w Fundacji Wisła Warszawie.

DZIŚ ROZPOCZNIE SIĘ COŚ NOWEGO 

SAY HELLO!

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować. Nie lubisz formularzy? Możesz wysłać wiadomość bezpośrednio na adres e-mail: hello@akademiakreatywnosci.com

14 + 10 =