m: +48 786 130 806 office@akademiakreatywnosci.com

WARSZTATY FIRMOWE 2021

NASZE 3 NAPOPULARNIEJSZE WARSZTATY FIRMOWE Z MOŻLIWOŚCIĄ ADAPTACJI DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY

KREATYWNOŚĆ

WARSZTAT KREATYWNOŚCI ZESPOŁOWEJ I INDYWIDUALNEJ W BIZNESIE

Warsztaty firmowe „Kreatywność w Biznesie” prowadzę w sprawdzonym od kilku lat modelu: 20% rzetelnej wiedzy z zakresu wiedzy o mózgu (neuro-kreatywności), 80% praktycznych ćwiczeń kreatywnych i narzędzi pozwalających zastosowanie ich w codziennej pracy. Dodatkowym efektem „ubocznym” tego szkolenia jest zwiększenie synergii współpracy w grupie

Warsztaty firmowe Akademia Kreatywności

STRATEGIA FIRMOWA

MODEROWANE KREATYWNE WARSZTATY STRATEGICZNE

Moderowane sesje kreatywno-strategiczne są ofertą dla firm, które chcą zwiększyć swoją efektywność poprzez dołączenie do zespołu zewnętrznego moderatora – trenera kreatywności i zarazem stratega marketingowego z 20-letnim doświadczeniem w biznesie. 

INNOWACYJNA FIRMA

WARSZTAT TWORZENIA INNOWACJI W FIRMIE

Warsztat firmowy mający na celu wygenerowanie innowacji w założonym przez Klienta obszarze jego biznesu. Może to być opracowanie nowej strategii biznesowej firmy, strategii marketingowej, innowacji w zakresie oferty (produkt lub usługa) lub innowacyjnego podejścia (nowego spojrzenia/rozwiązania) jakiegoś trudnego problemu.

Warsztaty firmowe szyte na miarę

WARSZTATY FIRMOWE SZYTE NA MIARĘ

WARSZTATY FIRMOWE Z ZAKRESU STRATEGII MARKETINGOWYCH, INNOWACJI, BUDOWANIA ZESPOŁU

Bazując na wieloletnim doświadczeniu pracy z bardzo różnymi klientami (wielkość, branże, potrzeby), potrafimy przygotować skuteczny dla firmy i ciekawy dla uczestników warsztat na zadany cel. 

Firmy, które szkoliłem jako strateg marketingowy, trener kreatywności moderator warsztatów firmowych:

Firmy, ktore szkoliłem jako strateg i trener kreatywności. Jarek Goławski

Trener: Jarek Goławski

Praktyk, strateg biznesowy i marketingowy, biznesmen, twórca kilku firm działających globalnie. Przez 15 lat właściciel grupy agencji reklamowych. Trener kreatywności, strategii marketingowych, brandingu. Doradca biznesowy w Polsce, Europie, Bliskim Wschodzie.

DZIŚ ROZPOCZNIE SIĘ COŚ NOWEGO 

SAY HELLO!

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować. Nie lubisz formularzy? Możesz wysłać wiadomość bezpośrednio na adres e-mail: hello@akademiakreatywnosci.com    Administratorem danych osobowych jest Bandico Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS: 0000967048, NIP: 527-299-94-92, Adres: Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa