SZKOLENIA I WARSZTATY KREATYWNOŚCI DLA FIRM I FREELANCERÓW

PROPOZYCJE WARSZTATÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ ADAPTACJI DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY

KREATYWNOŚĆ

WARSZTAT KREATYWNOŚCI GRUPOWEJ

Warsztat kreatywny prowadzę w sprawdzonym od kilku lat modelu: 20% rzetelnej wiedzy z zakresu wiedzy o mózgu (neuro-kreatywności), 80% praktycznych ćwiczeń kreatywnych i narzędzi pozwalających zastosowanie ich w codziennej pracy. Dodatkowym efektem “ubocznym” tego szkolenia jest zwiększenie synergii współpracy w grupie

STRATEGIA

KREATYWNE WARSZTATY STRATEGICZNE

Moderowane sesje kreatywno-strategiczne są ofertą dla firm, które chcą zwiększyć swoją efektywność poprzez dołączenie do zespołu zewnętrznego moderatora – trenera kreatywności i zarazem stratega marketingowego z 20-letnim doświadczeniem w biznesie. 

INNOWACJE

WARSZTAT INNOWACJA W FIRMIE

Warsztat mający na celu wygenerowanie innowacji w założonym przez Klienta obszarze jego biznesu. Może to być opracowanie nowej strategii biznesowej firmy, strategii marketingowej, innowacji w zakresie oferty (produkt lub usługa) lub innowacyjnego podejścia (nowego spojrzenia/rozwiązania) jakiegoś trudnego problemu.

Trener: Jarek Goławski

Praktyk, strateg biznesowy i marketingowy, biznesmen, twórca kilku firm działających globalnie. Przez 15 lat właściciel grupy agencji reklamowych. Trener kreatywności, strategii marketingowych, brandingu. Doradca biznesowy w Polsce, Europie, Bliskim Wschodzie.

DZIŚ ROZPOCZNIE SIĘ COŚ NOWEGO 

SAY HELLO!

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować. Nie lubisz formularzy? Możesz wysłać wiadomość bezpośrednio na adres e-mail: hello@akademiakreatywnosci.com

11 + 4 =